| Pitic a întrebat:

Nu pot avea incredere in barbatul de langa mine. Desi avem aproape 4 ani impreuna.
m-a mintit,am aflat m-a mintit iar, lumea vorbeste iar el tot timpul se fereste de mine. M-am daturat sa ii spun ca poate avea incredere in mine ca orice ar fi eu sunt altaturi de el.
ma supar pe el, promite ca nu mai face aceiasi greseala si nu dureaza 1 zi si iar ne certam.
de exemplu azi sta pe facebook si a primit un mesaj de la un prieten si eu eram langa el si l-am intrebat de ce nu ii raspunde si mi-a raspuns ca nu are cef de vorba acum si a mers in camera cealalta si i-a scris prietenului lui ca e acasa cu mine. M-a deranjat ca i-a spus prietenului lui ca e cu mine si ii dadu de inteles ca nu poate sa vorbeasca.
mie mi se pare ca e ceva la mijloc cand eu eram.langa el nu i-a scris si cum a ramas singur i'a spus ca e cu mine acasa si respectivul prieten i-a spus ca ii scrie mai tarziu.
Daca vrea sa iasa cu prietenii lui eu nu am nimic impotriva dar el se acunde de mine.
ajutatima cu un sfat,nu stiu ce sa mai fac, ma consum si el nu face decat sa cumpere flori cand stie ca sunt suparata lucru ce ma enerveaza foatre tare pt ca nu imi.place sa fiu coplesita cu cadouri c sa ma cumpere sa zic asa.
nu stiu cum sa fac sa aiba incredere in mine sau sa ii dau o lectie sa fac ceva. Vreau un sfat. sad

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Barbatii cumpara flori cand inseala laughing, asa spunea o prietena big grin, incearca sa il lasi in starea lui, nu ii mai acorda atata atentie si vezi reactia lui, atunci o sa iti dai seama daca are nevoie sa isi puna gandurile in ordine sau te inseala...

| Axys a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Ai mare dreptate

| Axys a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Uni barbati nu stiu sa tina la ce au langa ei... nu stiu ce vor de la viata, tu trebuie sa i demonstrezi ca esti mai buna de cat el. si incerca sa ei o decizie corecta nu pot sa iti zic despartate de le tu trebuie sa stii exact daca se mai merita sau nuhappy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca prietenul era o prietena?