| Frrramboise a întrebat:

O intrebare putin ciudata. Imi place un baiat..eram sigura ca si el ma place. Acum nu mai sunt chiar asa de sigura..in fine ideea e ca,cea mai buna prietena m-a "provocat" oarecum.iar maine trebuie sa-l sarut pe buze. Nu ca m-ar deranja ideea ei, chiar imi surade insa. mi-e frica de reactia lui..deci cum sa fac sa scap de timiditate si sa-l sarut? (va fi doar un pupic pe buze, dar parca tot mi-e jena)
Voi baieti cum ati reactiona? Dau funda.

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Spune-i tipului că ai primit poruncă la un anumit joc şi te va înţelege! Cred!

| Frrramboise explică:

Gossip - 15 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| thefighter1 a răspuns:

Daca esti frumoasa/atragatoare va reactiona foarte bine sau se va emotiona, dar nu il va deranja. Daca nu esti asa frumoasa conteaza si cum arata el laughing

| DjZen a răspuns:

Nu cred ca nici un baiat nu va reactiona urat la un sarut. Fi tu insuti cand te duci la el si fii fara teama. Mult succesc

| Lalaloveu a răspuns:

Pai el stie ca te place?

| Scumpilicii a răspuns:

Nu poti sa stii. Daca crezi ca te place, regaseste.te pe tine insati si vei stii ce ai de facut! Dar, fa asta intr.un loc retras, fara prieteni in imprejurimi happy. Te pot filma, poate fi o farsa pentru a rade de tine... Asta e parerea mea! Funda?

| DarkShadow26 a răspuns:

Interesant...Păi depinde de felul tău. Dacă eşti curajoasă te duci la el, îl pupi pe buze şi pleci, uitându-te în spate. Dacă nu, ia-o uşor...Mai întâi vorbeşte cu el, cunoaşte-l mai bine. Şi apoi fa-o. Dacă nu-i convine poţi să-i spui că a fost o provocare sau că îl placiwinking

| Gabytzu64 a răspuns:

Eu n-as zice nimic din punctul meu de vedere.dar eu cred ca ii va place chiar fortea mult

| albertbrs a răspuns:

Pai ia-ti inima in dinti si fauo, daca el nu va reactioana urat inseamna ca te place cu adevarat. funda te roogggg

| 1Gossip a răspuns:

Sunt fata si sfatul meu este urmatorul :Fata care te-a provocat nu ti-e prietena cu adevarat. Vrea sa te faci de ras.In primul rand, daca te vei duce la persoana respectiva, mai exact baiatul va crede ca esti. Sper ca stii la ce ma refer. Pana la urma, sarutul este ceva special.Dar unii uita asta.Li se pare ceva obisnuit.Deci sfatul meu e sa ii spui in fata fetei raspunzandu-i cu urmatoarea:"Dar tu ai curaj?".Si apoi sa vezi cine tradeaza pe cine. Pupici si ai grija

| Frrramboise explică (pentru 1Gossip):

E cea mai buna prietena. Sta in frig si in ploaie cu mine doar ca sa-l vad. Pur si simplu i-a ajuns sa ma vada cum stau cu mainile in san. Cand mi-am dat seama ca o sa il pierd, a zis ca trebuie sa facem ceva,

| 1Gossip a răspuns (pentru Frrramboise):

Scuza-ma ca te intreb.Cati ani ai?

| Fcvs_Marius_1977 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te descarci la o persoana draga si sa-ti iei inima in dinti si sa-l saruti cand se asteapta mai putin