| Siiiiia a întrebat:

Oare putem noi ca oameni...Sa acceptam succesul altora?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! acceptam succesul atunci cand stim ca acel succes e binemeritat si de necontestat! oro Cristian Gog(caci despre el este vorba cred) nu merita acel premiu, dar asta e un alt subiect.
O ZI BUNA!

| Siiiiia explică (pentru caramela):

Nu are legatura cu Cristian Gog.happy

| caramela a răspuns (pentru Siiiiia):

Okhappy

| Cristianne a răspuns:

Normal că nu, doar suntem ființe umane.Sau mă rog, poți să zici că accepți, dar evident, nu e așa.Fiecare e diferit, deci acceptă ceva mai mult sau mai puțin.happy

| Dariusuu a răspuns:

Putem.Bine inteles fara invidie :*

| Onio a răspuns:

Parerea mea:

"INVIDIA" face parte din mentalitatea umana, si culmea, doar cea umana happy. Cei care spun ca nu sunt invidiosi, ori au TOT, ceea ce nu se poate, ori inca nu au descoperit acel "ceva" ce are altcineva si il vor si ei, dar nu pot.
De acceptat poti sa accepti, da nu in proportie de 100%, pentru ca in subconstient tot te macina.

| anonima5682651 a răspuns:

Daca nu suntem egoisti da!

| paukrin1 a răspuns:

Da putem. FUNDA

| paukrin1 a răspuns:

DA putem. funda?

| Siiiiia explică (pentru paukrin1):

Astept ma multe raspunsurihappy

| Siiiiia explică (pentru Siiiiia):

Mai*