| anonim_4396 a întrebat:

Prietenele mele se ceata des si mereu spun ca e vina mea nu stiu de ce ele intr-o zi s-au certat din cauza unui baiat (el avea multi bani) si au zis ca din vina mea deoarece eu sunt foarte buna prietena cu acel baiat si fiecare dintre ele vrea sa ma atraga pe mine ca sa-i spun lui daca poate avea o relatie cu una dintre ele si de asta ma sacaie la cap! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

O idee destul de buna ar fi sa-ti schimbi prietenele...
...dar cum asta e imposibil; cred ca ar trebui sa vorbesti cu amandoua, gen morala de aceea de parinti. Sa le explici ce te deranjeaza la ele si sa le spui ce ti.ar placea sa se schimbe.
Daca te inteleg si incearca sa se schimbe, prietene pe viata, daca nu; revenim la prima idee. happy

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa nu intermediezi tu relatia.In cazul unui esec vei suferi reprosuri din ambele parti.Iar daca sunt atrase de banii...