| Ayala_Raymond_1997 a întrebat:

Relatia mea cu iubita mea a inceput sa scartaie din cauza stresului acumulat datorat problemelor ei din familie cu parintii care o desconsidera mai tot timpul, nemaiavand relatie sexuala, a pus punct relatiei noastre zicand ca nu ii trebuie un stres in plus, dupa discutii indelungate este dispusa sa mai acorde o sansa relatiei noastre doar ca exista o mica problema. Cand stau langa ea sau incerc sa o ating (sa avem relatii intime) incepe sa tremure si corpul i se incordeaza instant si o apuca nervii. Va rog stie cineva o cale de rezolvare a acestei probleme?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu mai forta atat lucrurile.
Cand o sa fie pregatita, o sa-ti dai seama.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca tu o santejezi si o presezi sa faca sex cu tine si ea nu vrea, nu poate, nu simte, avand deja un stres imens atat din cauza familie ei si probabil ca nu vrea o sarcina nedorita, care numai asta nu-i trebuie la momentul asta.

Da-i pace sau cauta-ti o curva daca nu te poti stapanii, ca nenorocesti fata asta si-si pune capat zilelor cu atat presiune si stres ori foloseste-ti mana sa te autosatiisfaci numai nu nenorocii fata asta ca o vei avea pe constiinta.

| Lioana a răspuns:

Daca o iubesti, ai rabdare cu ea! Nu o presa. Lasa-o sa-si revina. Incurajeaz-o si fii alaturi de ea in problemele prin care trece.

| blackann a răspuns:

Daca o iubesti o sa ai rabdare cu ea.
Daca nu poti sa ai rabdare cu ea atunci las-o.

"Da-i pace sau cauta-ti o curva daca nu te poti stapanii, ca nenorocesti fata asta si-si pune capat zilelor cu atat presiune si stres ori foloseste-ti mana sa te autosatiisfaci numai nu nenorocii fata asta ca o vei avea pe constiinta."

BA VIOLETTA rolling on the floor))) mereu?!

| qweasz a răspuns:

Are repulsie de tine dar nu din cauza ta, își urăște tatăl și așa are ură și pe ceilalți bărbați.

| Motherlode a răspuns:

Comunicare, comunicare si iar comunicare. Este cel mai important lucru intr-o relatie. Fiti deschisi si spuneti-va ce aveti pe suflet, doar asa va puteti rezolva problemele. Încurajeaz-o si arătau ca esti langa ea, ca o prețuiești si ca vrei sa o faci fericita.