| IonutValeriu a întrebat:

Reusesc sa agat fete, reusesc sa le fac sa-si doreasca sa iesim la un suc, o plimbare, dar evit mereu sa ies cu ele. Ma gandesc ca or sa zica "iata-l si pe asta, celalalt m-a dus acolo, a facut aia, asta m-a scos la un suc sau m-a scos doar in parc sa ne plimbam" si evit. Am multe oportuintati dar le dau cu piciorul la toate, cum scap de asta? La fel dau si cu piciorul la oportunitatile de a le chema la mine acasa. Fara cativa ursuleti la bord nu imi vine si nici sa miros a bautura nu imi vine cand ma vad prima oara cu o fata

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca erai beat cand ai scris asta...

| Eisenheim a răspuns:

Poarta un portofel cu hârtii, dar ele sa nu știe ce e înăuntru, și o să înțelegi care merita ceva și care vor doar portofelul happy

| Anonim132001 a răspuns:

Încearcă sa ai mai multă încredere in tine și nu-ți mai face "filme" proaste singur. Nu contează locul atat de mult pe cât crezi tu, ci persoana. Nu e nimic greșit sa ieși cu o fata in parc sau la un suc. Fii tu însuți și totul o sa mearga bine!

| CubRubikk a răspuns:

Incearca sa iti faci încredere. Incearca sa nu mai gandesti si sa te lasi coplesit de ce simti! Altfel nu stiu cum ai putea remedia problema.