| ela30 a întrebat:

SA AVEM INCREDERE IN PERSONAJELE DE PE INTERNET?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet sau in alt loc, ce conteaza? Daca esti "om", esti oriune, daca nu, nici la tine acasa nu reusesti...Internetul? Este un mod de a descoperi pe cineva...cu suflet.sau nu...

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Depinde in ce circumstante iei legatura cu ele, de pe ce siteuri si asa.
Am o prietena care si-a cunoscut iubitul pe internet si sunt impreuna de vreo 3 ani tongue

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca navighezi pe mirc sau sentimente, increderea este inutila. Azi am intrat prima data si din pura intamplare aici. Am citit pret de cateva ore intrebari si raspunsuri. Pot spune fara teama ca gresesc - AICI SUNT FOARTE MULTI OAMENI DE BUN SIMT CARE DORESC SA AJUTE. Va felicit pe toti pentru ca existati si sunteti asa!

| CAsToReL a răspuns:

Mickey Mouse e un personaj de pe internet... in el nu ai incredere?

| nicoleta_5825 a răspuns:

Depinde despre cine si ce este vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare foarte, foarte, foarte tare! Din ce stiu eu, nu...Cu exceptia celor de fata...Este singurul loc decent, de inima, cu oameni adevarati si buni, cu oameni care se bucura, se ingrijoreaza, carora le pasa. Cu oameni care simt compasiunea in mod dezinteresat. Poate ca alearga dupa puncte, dupa un rank mai mare, dupa ei stiu ce, dar este singurul loc in care oamenii de pe internet au ramas oameni. Practic, TPU este materializarea unei utopii. Frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai? Daca ai 30, ar trebui sa "te prinzi" daca e mangla sau nu...