| xSkyLee a întrebat:

Am o fata pe care o plac si nu stiu cum sa ii spun... Vreau si eu un sfat cum sa ii zis pls!?!

Răspuns Câştigător
| snake2015 a răspuns:

1. Intreab-o daca vrea sa iasa cu tine la un suc.
2.Cand iesiti impreuna sa incepi cu niste subiecte mai delicate.
3.La sfarsitul intalniri sa ii spui ca ai niste sentimente putin mai mari decat pentru o simpla prietenie!
SUCCES! Funda?

| xSkyLee explică (pentru snake2015):

Pot sa ii zis si pe fb sau sms?

4 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Mai bine arata-i

| ionutalex13 a răspuns:

In primul rand afla daca se mai vede cu un alt baiat. daca nu incearca sa te apropii de ea sa te imprietenesti cu ea si dupa ce o sa fie o legatura intre voi poti sa o intrebi

| AnaMica01 a răspuns:

Deci:
ori o inviti undeva incaltitate de prieteni si dupa ce va imrieteniti foarte bine ii zici ori folosesti metoda biletelelor de dragoste misterioase si ii dai indicii cum ca ai fi tu si la urma ii zici ca esti chiar tu...