| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am avut și eu o întâmplare mai anormală cu o tipă...am vorbit vreo două luni cu ea, acum o lună i-am zis că nu mai vreau sa mă sune.
Eu am 22 de ani, ea 21, amândoi inteligenți și frumoși.
Ea și-a data seama oarecum că o plăceam și începuse cu tot felul de teste, după care a început să-mi zică tot felul de tâmpenii că sa mă facă gelos, era distractiv, dar câteodată mă rănea, a observat asta și a continuat.
Apoi a început să-mi zică că nu reușesc să o fac sa râdă, de fapt eu cred că ei îi plăceau foarte mult maimuțoii fara demnitate.
Când i-am spus că nu mai vreau sa vorbim, a început să plângă și să zică că am rănit-o, a trecut direct la șantaj emoțional, era talentată rău...
Nu am vorbit cu nimeni despre chestia asta și am simțit nevoia sa o trec undeva...
Eu unul, nu am foarte mare experiență, la final mi-a zis că sunt neatrăgător și că sunt fraier, că nu știu să vrăjesc o tipă..cu doua săptămâni în urmă îmi spunea că o atrag.
Aștept răspunsurile voastre cu mare interes, oarecum pe mine m-a rănit situația asta... vorbeam foarte mult.
Cel mai simpatic si amuzant răspuns primește funda, dar sa fie legat de context.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Legat de context, vroia sa si-o traga, iar tu find un barbat cu creier, care nu **** orice prinde, normal ca s-a simtit deranjata, s-a simtit neatragatoare.Altu punea cucu pe ea, si ii dadea de ii aplaudau urechile ca la elefant cand alearga.Deci ideea e tipa e geloasa ca nu a pus laba pe tine.Intelegi? Pe cand alti barbati ii mancau din palma, tu ai facut-o sa se simta neimportanta laughing Si normal ca te-a jignit.In fine, da-i pace, nu merita sa strici bunatate de scula pe ea. laughing Da-o la alta care merita.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil a vrut să te facă să îți pară rău pentru că i-ai zis să nu te mai caute.

| Emma30555 a răspuns:

Poate era obisnuita cu alt gen de abordare, dar si tu ai gresit caci daca iti placea de ea trebuia sa ai mai multa initiativa

| Asdrd a răspuns (pentru Emma30555):

Da, sa fiu maimuțoiul ăla pe care îl vrea ea... nu-mi sta în caracter

| Dalmore a răspuns:

Amândoi inteligenți și frumoși rolling on the floor)) mă rog, trecând peste asta, tipa e masochistă și are probleme mari la cap, e instabilă emoțional, imatură și nu știe nici ea ce vrea. E un caz de femeie tipică, fără încredere în ea, deloc inteligentă. În locul tău aș uita-o.

| Dandinelle a răspuns:

Stii ca doar a vrut sa te raneasca cu acele cuvinte, pentru ca ai ignorat-o. Totusi "viata bate filmul" dar ea s-a uitat prea mult la telenovele.