| anonimusss12 a întrebat:

Salut am si eu o mica problema. Tatal prietenei mele nu prea ma suporta si nu vrea deloc ca fata lui sa aiba vreo legatura cu mine. Ea a incercat sa vorbeasca cu el dar acelasi raspuns negativ mereu ce ma sfatuiti sa fac?

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ce-a făcut şi MAGIC: "Why you gotta be so rude, don't you know I'm human too?! I'm gonna marry her anyway, no matter what you say"!

Va fi impresionat! Dacă nu ai voce, poţi face şi playback, nu vrei să rişti să te părăsească şi prietena pentru că i-ai spart timpanul.

Cu plăcere!

| Bondarel99 a răspuns:

Pai in primul rand, de ce nu te suporta?

| Dayuuum a răspuns:

Stiu ca pare aiurea, dar poate ar fi cazul sa vorbesti chiar tu cu el. Poarta-te matur, fa-l sa aiba incredere in tine, astfel te va vedea ca pe o persoana cu o influenta buna asupra fiicei lui. E normal ca un tata sa te refuze, asa sunt tatii, dar trebuie sa constientizezi ca pana cand nu-l faci sa aiba incredere in tine nu o sa aiba vreun raspuns afirmativ. Incearca sa porti o discutie serioasa, la care sa asiste si prietena ta, iar eu spun ca in final totul o sa fie ok :3 Nu cred ca e de piatra.

| ScougerMonster a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat
Incearca sa pari a fi cat mai... Educata si buna sidesteapta in fata lui sau a pariitiilor ei sau ingresteti parul si hainele incearca sa fii respectoasa in fata lui ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.