| Emazio a întrebat:

Salut, asa ma trasni o intrebare si sunt curios de mai multe pareri in legatura cu subiectul: Cand eram in liceu mereu vedeam colegele care tot erau interesate sa fie cu baieti mai mari, ori din clase mai mari dar ulterior cu 20+ pana in 30. Si intre timp ma regasesc acum printre acesti 20+ si ma gandesc cat de inutil e ca tip mai mare sa fiu intr-o relatie cu un copil. Imi vine fix intrebarea: tu ce poti sa imi oferi si nu o sa gasesc la una de varsta mea sau apropiata, eventual mai mare? Adica imi pare asa o pierdere de timp, sex de proasta calitate, discutii din care tu poti sa inveti 0 pentru ca practic tu esti profesorul ei personal, deci baieti si fete care poate ati trait asa ceva sau pur si simplu vreti sa conversam despre asta va astept raspunsurile.

131 răspunsuri:
| sopranaCadaverica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mos la 32 de ani?
Du-te ba si culca-te, troll suprem
Si din contra, cunosc tipi care stiu sa dezbata cand e cazul, nu au mutrele aprobatoare de catei. Si sunt si frumusei, nu urati ca tine! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Ala care ti-a zis ca esti perfecta si n-ai niciun defect?
rolling on the floor jur ca ala e cel mai penibil si scarbos totodata lucru citit de mine vreodata pe TPU

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii vorba aia "cand vulpea nu ajunge la struguri, zice ca sunt acri ".

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru anonim_4396):

Troll la troll trage. Asa, faceti-va o gasca, sa atacati biata fata virgina. Of, cum v-ati dat voi seama ca am eu himenul intreg! sad Baieti destepti! Incurajati-va reciproc, latrati mai tare. Dar sa stii ca Endoryus latra mai bazat, mai curat decat tine, are mai mult potential.
Apropo: ca sa stii ce iti place in pat nu trebuie sa fi fost neaparat penetrata, ca femeie. Exista si p etting, m asturbare. Cu un om. Un barbat. Si cam ai idee de ce si cum. Zic si eu.
Oricat m-ai ataca pe acest site comic, n-ai sa primesti atentia mea.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru OrdanKarris):

" Da, dar uiti un aspect care l-am repetat incontinuu..."

N-am uitat, nu. Cum sa uit ca tu incepi in pat si de-abia apoi incepi discutia?
laughing

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce tot insinueaza ca o urmaresti?

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru anonim_4396):

Si acela care incerca sa ma linga si sub talpa era un tip cunoscut la facultate, din alt an. Da, si mie mi s-a parut la fel de cretin si scarbos modul sau de abordare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Că i-am mai răspuns la întrebările absolut cretine laughing)

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu mai face pe victima, iti statea mai bine cu hainele alea de aroganta inganfata.

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Cred ca ai destul timp liber (asa-mi spune intuitia) si te poti uita la intrebarile mele sa vezi cate raspunsuri faine primesc de la el. E genial omul! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

E amuzant că tu crezi că sunt troll...

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Daca atat ai inteles din ce am scris, e ok, pentru tine pot fi si aroganta/ingamfata/complexata/cum mai vrei.
Si nu fac pe victima, doar ca @Nevermore se straduieste prea tare si are accese tip Tourette, uneori poti vorbi cu el, uneori nu, insa mi-e mila ca nu intelege un simplu lucru: E DOAR UN USER PE TPU si oricat de rau vrea sa para, nu afecteaza pe nimeni laughing

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Eh, am o slabiciune pentru arogante, ce sa zic. Dar cand imi amintesc varsta imi vine sa imi vomit in gura. Cum pe tine nu prea te impresioneaza unu sub 30, pe mine nu ma intriga una sub 25. Oricum ar fi ea.
PS. Foarte interesant ca ai specificat complexata. Oare de ce ma intreb? Cine stie. Eu clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

De fapt esti o complexata cu accese de ingamfare
si 2, tocmai ca-s pe TPU si de asta uneori iti raspund normal ca nu tin cont de persoana careia-i scriu lol, nu vrea nimeni ''sa te afecteze'' rolling on the floor e amuzant ca tu crezi ca-mi pasa

| OrdanKarris a răspuns (pentru GirlOnline81):

Nu, discutia incepe inaintea patului, doar ca eu n-aud nimic decat dupa pat. Atata tot laughing intelegi cum zic?

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Complexele exista la fiecare persoana, depinde doar de intensitate si de curajul+maturitatea de a afirma ca exista.hee hee
Nu ma intereseaza cine alege pe cine! Mie mereu mi-au placut tipii mai mari. Doar ca lui @Nevermore ii tremura adorabil gusa cand zice ca imi plac mosii doar pentru ca aia ''ma vor'' big grin
Ziceai ca nu te mirai ca-s virgina - foarte imatura observatia, chiar inutila, dar de acolo am dedus faza cu complexele.

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa, de aia primul raspuns afisat in pagina e de la tine in 3 secunde cand pun intrebarea.
ILY too

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Daca vrei sa ii vezi fata adevarata a unei persoane, loveste unde doare si vezi cum reactioneaza. Asa si cu acea "observatie imatura ".

| OrdanKarris a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

1. Notiunea de p etting este absolut jenanta. De ce as avea nevoie de tine daca tot ce fac este sa mi-o frec de vaginul tau? Cu ce e p etting-ul mai castigator pentru mine decat mana dreapta? Cu nimic. Numai sa-mi propui asta si te dau afara. Ori vi pregatita sa facem de toate, ori nu-mi pierd timpul cu tine. Uite eu am 29 de ani, si iti zic drept, daca trebuie sa astept, daca incerci negocieri cu mizerii gen p etting, h andjob si nu esti pregatita sa trecem la fapte, out you go! Vrei sa fii virgina, nici o problema fata mea. Fi virgina, singura. Nu esti obligata sa te dezvirginezi cu mine, iar eu la aproape 30 de ani nu sunt nevoit sa iti tolerez mofturile. Am de unde alege. Vrei sa dezbatem chestii? O facem fara haine pe noi, preferabil in fata oglinzii cu tine aplecata, sa ne vedem amandoi mai bine, daca intelegi cum zic! laughing

2. eu nu cat tipe de 30 de ani pentru "studiile ei solide". Caut tipa de 30+ foamea ei de maciuca. Dupa ce mi-o trag cu ea de vreo 2 ori, am sa iau in considerare si "studiile ei". Singurul mod al ei de gandire care ma intereseaza este daca se poate rasuci pe maciuca mea, nu doar sus-jos, daca intelegi cum zic!

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Buna idee! Mi-ai vazut adevarata fata! Revelatie. Ma cunosti acum cu adevarat! Ce sa zici si tu... ca sa te scoti din rahat, vorba aia.

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru OrdanKarris):

Tu din ce tomberon cu risc biologic ai mai aparut? Nu ti-a cerut nimeni parerea.

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Imi place sa vad oamenii cum reactioneaza la chestii de genul. Nu pot spune ca te cunosc. Nu e ca am vorbit fata in fata. Fata de alti useri cu care m-am vazut aici pe site(in realitate), tu nu pari atat de interesanta incat sa vrea cineva sa te cunoasca.

| mgtow a răspuns:

Unicu avantaj e ca au scorbura stramta in rest se plang de dureri ca aa doare hai peste mine, añal nu vreau (si asa nu-mi place). Ele cauta carne groasa si lunga exploreaza zona. Si aia de varsta ta a trecut prin etapele adolescentine.

| OrdanKarris a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Ti-as zice ca ai reactionat ca "virgina strapunsa" dar nu prea e conforma cu realitatea in ceea ce te priveste laughing Motivul pentru care inca esti virgina la 21 de ani este ca ai niste probleme la caput. Ai si o privire de psycho. Tu trebuiesti batuta cu un cablu electric sa vezi ce frumos te umezesti acolo jos si ai sa te milogesti sa ti-o trag laughing Pana si expresia faciala ti se va schimba, asculta la mine laughing

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Nu cred ca ai prins ironia.
Cu cat il fac sa creada ca eu cred ca ii pasa, cu cat ii raspund mai mult, cu atat isi va pierde timpul cu nimicuri iar eu imi voi intari cunostintele psihologice, daca ma intelegi. Dar in general, cine continua sa scrie replici pe un site ca asta, nu e nici dezinteresat, nici plictisit. Ma refer la @nevermore.hee hee
Jignesti atat de cuminte, ca imi vine sa mangai ecranul: ''Pari neinteresanta'' laughing
Scuze lui @Emazio, ca jumatate de raspunsuri au fost spam de la piticii de gradina.

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru OrdanKarris):

Dupa 8-10 ore de cursuri nu cred ca ai avea altfel privirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Te-ai prins cat de mult imi pasa de ea?
mai ales că acum vreo săptămână îmi scria lingușeli la chestia aia cu varstalaughing))

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tine minte rolling on the floor
Le scrii si pe hartiute colorate? Le lipesti in zone intime? Mi-e frica!

| Endoryus a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Lasa ca sunt eu mai finut dar Karris mai sus a intrat in actiune direct. Si a functionat observ. Ti-ai schimbat avatarul.

| sopranaCadaverica a răspuns (pentru Endoryus):

Exact, vreau sa expun privirea de psycho in toata splendoarea, nu doar un ochisor. E pacat de mine.