| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de Craciun happy? Sunt gata pregatirile?
Eu maine voi impodobi bradul si ma gandesc in ce culoare/culori sa-l fac.

10 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Fă-l alb cu roşu, că tot câştigă Dinamo ❤❤❤

| BlackRose03 a răspuns:

Eu incerc sa ii fac pe cei dragi mie mai fericiti si poate...sa gasesc o scuza pentru a ma simti bine. straight face
Pai,pune globuri de marime medie de diverse culori,instalatii(luminite) care sa stea aprinse constant,dar nu prea multe pentru a se putea vedea si globurile, beteala trebuie sa fie subtire sa nu acopere globurile si luminitele, destul de lunga pentru a acoperi tot bradul pe lungime, bomboanele de brad ar trebui sa fie in numar mai mic ca toate celelalte decoratiuni, dar puse in varful crengilor sa iasa in evidenta pentru un strop de stralucire.Culorile ar trebui sa fie diferite una de cealalta.Niciodata nu pune mov lamga albastru, rosu langa portocaliu inchis, verde deschis langa galben si etc.Cel mai bine ar fi sa il faci in cat mai multe culori dar dupa un anumit model, nu totul pus in dezordine la intamplare.Sau ai putea sa pui pe jumatate din bradut decoratiuni de o culoare, iar pe cealalta parte decoratiuni de o culoare difetita.In cazul in care esti patriot foloseste doar rosu, galben si albastru. laughing
Craciun fericit! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fredonez doc singur acasa pana o sa ragusesc ( asta in primele 10 minute dupa ce pleaca ai mei ), o sa mananc inghetata si pizza, o sa ma uit la toate episoadele de la doi degeaba si dupa bag niste filme sau anime-uri, vad eu. Nu e gata nimic, maine fac cumparaturile. Dar macar am pepene murat \dancing

Fa-l rosu cu auriu ^^

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți recomand un film interesant se numește Mr. Nobody e din 2009. Te pup

| anonim_4396 explică (pentru Ecaterina2016):

Multumesc mult de recomandare, o sa-l incerc. Te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fac si in orice alta zi a anului. Macar Craciunul asta am o scuza buna sa nu mai merg la petreceri tampite care nu le sufar.

| 6Anonim9 a răspuns:

Eu nu mai ma stresez cu bradul man, e ruinat deja. Ai pisici acasa?

| Ecaterina2016 a răspuns:

Decât sa împodobești un brad tăiat sau unul de plastic mai bine plantezi un brad undeva in curte sau în fata blocului.Eu așa am procedat.
Este dezolant sa vei brazi tăiați pentru câteva zile după ce le-a luat chiar și 10 ani sa crească ...numai pentru aroganta omului. Oribil peisajul după sărbători, cum or sa fie aruncați brazii, fie și de la balcon sau pe unde apuca romanul...deh se duce perioada cand "suntem mai buni".

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Buna, eu fac Craciunul la bunici, brad nu am mai facut de vreo 2 ani. Eu zic sa il impodobesti cu beteala alba si rosie [culori specifice Craciunului ] si multe globuri.

| RaresYoKing a răspuns:

Eu dau o laaabaaaa sanatoasa, poate chiar 3 si impodobesc bradu in sperma.
salp@, salkf, dau m@ji3