| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, cum poti sa nu mai iubesti o persoana care nici macar nu te observa? De precizat: lucrez impreuna cu ea intr-un depozit.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te centrezi in chestii importante

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru mgtow):

Crede-mă că încerc asta de vreo 2 săptămâni de când a venit, dar efectiv nu pot fi atent la ce am de făcut când e prin preajmă...

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Schimbă/ți locul de muncă dacă poți.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti impui sa te abtii si daca poti, sa ceri mutarea in alta sectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa uiti de ea, e foarte usor cel putin pentru mine

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru anonim_4396):

Încerc asta de când a venit ( 2 săptămâni) da' na...

| Stropdeploaie a răspuns:

Cauta ti alt loc de munca!

| Stropdeploaie a răspuns:

NU Este vina ei ca tu o iubesti!
Si nu cred ca ai vrea sa stea cu tine din mila! Fi barbat accepta ca nu te doreste si mergi mai departe!

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru Stropdeploaie):

Aia-i și faza, c-am acceptat ideea asta de când am văzut-o. Dar nu pot lucra din cauza ei, adică... Dacă e prin zonă mă pierd, mă lovesc singur fără să-mi dau seama sau..chestii de genu'

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu am patit mai rau! Ma observat si l-a durut in c.r de mine. I-am dat cerere pe Facebook dar crezi ca mi-a acceptat? Da deloc! Intr-adevar am suferit 1 sapt cv gen dar nu mai mult. Pur si simplu mi-am luat gandul avand in vedere de unele parti urate a le lui! Dal dracu! Daca m-as fi bagat eu acum intr-o relatie cu el ar fi una toxica, ar fi ala mai rau ca mama. Mult mai ok singura si libera decat chin in 2! Fa ca mine
nu suferi aiurea ca oricum nu ii pasa!winking