| MrGamer a întrebat:

îmi place de o fata de la şcoală, e în clasa cu mine si într-o zi m-a întrebat cu o prietenă de a ei de cine imi place.Nu le-am răspuns fiindca eram grăbit, dar după două zile m-a întrebat altă colegă dacă mi-ar plăcea să stau cu ea în banca(cu fata care imi place) si nici ei nu i-am răspuns....Credeţi că mă place fata?
P.s.:

Răspuns Câştigător
| Irizelda a răspuns:

Poate ca te simpatizeaza avand in vedere ca initiativa a fost a ei. Daca o placi accepta si lasa lucrurile sa mearga de la sine. Fetelor le plac baietii care au simtul umorului ( fara a fi bufoni). Daca o sa te imprietenesti cu ea treptat puteti construi o relatie frumoasa, dar ia lucrurile treptat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xhanriettee03 a răspuns:

şi de curiozitate cum te cheamă?

| AliBucur a răspuns:

Eu cred ca da. cel mai bine ar fi sa incerci sa stai mai mult timp cu fata de care-ti place, sa o faci sa rada, iar la sfarsit sa vezi rezultatul. thinking