| MariusCosmin a întrebat:

Salut, in ultima vreme ma sint foarte singur, as vrea sa cunosc persoane noi dar nu prea stiu unde as putea merge... Aveti ceva idei unde mai merg persoanele singure?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu stiu unde merg persoanele singure,probail stau in casa sau ies sa se plimbe.
Nu trebuie sa te simti singur, iesi si tu cu colegii prin oras, asa ai posibilitatea sa cunosti persoane noi.
Totul e sa fi sociabil si sa ai cat de cat simtul umorului, daca esti timid si tacut, nu prea e ok.
Mult succes!

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

I-ati un caine.

| Broadband a răspuns:

Prin parcuri dar pe frigu asta nu cred ca sta nimeni laughing daca esti la scoala incearca sa te bagi in vorba cu lumea, sunt o gramada in scoala ai vazut. stiu cum te simti.am patit si eu asta. baga-te in seama cu lumea pe fb

| DDCC a răspuns:

Ca să mai scapi de singurătate, mai întâi găsește pe cineva care are aceleași idei ca tine, cam același caracter. Astfel, veți avea mereu de discutat, remediu pentru singurătate. Nu ai nevoie de 1000 și 1 de prieteni, doar de câțiva care să te înțeleagă și cu care să-ți petreci timpul. Și eu sunt mai tot timpul singur, mai ales acasă și comunic online.

| DDCC a răspuns:

Dar cum așa? N-ai cu cine ieși pe-afară? happy

| pisicutzamik a răspuns:

Prin parc, sau pe internet(daca vrei sa-ti faci prieteni virtuali) big grin

| kiv1990 a răspuns:

Ai putine variante: internet, club, sau vreo organizatie de tineri, insa nu aceasta e problema problema e in tine tu esti timid, sfios, incearca sa te scotorocesti de ele altfel o sa te simti astfel toata viata

| PERVERTJELLYFISH a răspuns:

Detalii?