| Anne222011 a întrebat:

De o perioada destul de lunga ma tot visez mireasa, pe langa asta, inainte cu cateva luni voiam si sa imbrac o rochie de mireasa, ar avea ceva asta daca o iau acum pe mine? Nu am planuri inca de casatorie.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Batranii spun ca daca te visezi mireasa inseamna ca in viitorul apropiat vei deveni mamica[la mine s a adverit]

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Nu există nicio dovadă că visurile ar avea vreo semnificaţie pentru noi, cu excepţi când noi încercăm să le dăm una.

| Florenta16 a răspuns:

Nu, dar nu e de bun augur sa te visezi mireasa.

| dorin1990 a răspuns:

Da asa stiam si eu ca daca te visezi mireasa inseamna ceva rau moarte etc, dar nu te poti lua dupa asa ceva.traieste ti viata