| Fara7390 a întrebat:

Am observat ca daca ii raspund repede la mesaje prietenei mele, imi raspunde si ea tot repede, daca ii raspund greu la mesaje, si ea imi raspunde tot greu.
De ce face asa?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu stiu daca este neaparat vorba despre asta cat despre interesul pe care il mai are pentru tine sau despre faptul ca nu vrea sa para oarecum disperata.
Sti cat de penibil este ca tu sa trimit un mesaj pe ora si ea sa iti raspunda imediat ca si cum ar sta cu telefonul in mana mereu? Ca si cum pe tine te-ar durea in 14 dar ea este mereu la cheremul tau

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreab o, e mai simplu decat sa iti ghicim noi in globul de cristal

| Freya1 a răspuns:

Pai incearca sa iti ofere ce ii oferi si tu adica daca iti faci timp de ea isi face de tine daca nu iti faci nu isi face.
Incearca sa te faca sa simti cum e.

| Fara7390 explică (pentru Freya1):

Dar asta nu inseamna ca vorbeste cu alti baieti, nu? laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Fara7390):

Nu stiu daca este neaparat vorba despre asta cat despre interesul pe care il mai are pentru tine sau despre faptul ca nu vrea sa para oarecum disperata.
Sti cat de penibil este ca tu sa trimit un mesaj pe ora si ea sa iti raspunda imediat ca si cum ar sta cu telefonul in mana mereu? Ca si cum pe tine te-ar durea in 14 dar ea este mereu la cheremul tau

| danay72 a răspuns:

Poate ar fi bine sa vorbesti cu ea intr-un moment in care e bine dispusă, vorbește sincer și deschis. Dar vorbește cu blândețe și respect profund, nu o acuza de nimic.Un raspuns blând îndepărtează furia.