| 000MadMAX000 a întrebat:

am si eu o intrebare(poate suna un pic stupid pentru unii) v-ati indragostit vreodata de o vedeta sau actor/actrita, cantaret/cantareata? As vrea sa stiu cum atii scapat de acest sentiment(la mine aproape sa transformat in obsesie)si nu vreau raspuns gen "f-ati o prietena" credeti-ma nu functioneaza.

P.S. am repostat intrebarea pentru ca nu mam lamurit cu raspunsul.

Răspuns Câştigător
| AnaMaria12 a răspuns:

Dar daca u te gandesti mereu la ea normal ca nu o sa iti treaca... uitate la alte fete fica sunt o multime nu este numai ea pe lumea acesta...

30 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Uite ce am gasit pe Internet (in caz ca nu stiai asta deja):,, Zendaya Coleman s-a îndrăgostit de un puștan pe nume Ivan Cheres tot din România.''

| 000MadMAX000 explică (pentru didiDia):

Pa Wikipedia am citi si eu nu e adevarat.Am intrebato si mi-a zis ca nu e asa.

| didiDia a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Ai intrebat-o? O vedeta converseaza cu tine? Atat de naiva ma crezi?rolling on the floor Come on, baiete, nu m-am nascut ieri.

| 000MadMAX000 explică (pentru didiDia):

Da ce ti se pare asa iesit din comun. Daca e vedeta asta nu inseamna ca nu vorbeste cu oamenii simpli.Nu e genul.Am vorbit pe facebook cu ea.Si tu o sa spui ca erra un cont fals sau ceva de genu.....am facut videoconversatie si era ea...

| 000MadMAX000 explică (pentru didiDia):

E la alegerea ta daca vrei sa ma crezi sau nu.Nu am motiv sa mint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trece cu timpul. Crede-ma.winking

| JamilaGizeh a răspuns:

Da...in 2 zile mi-a trecut laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru JamilaGizeh):

Pai chestia e ca la mine tine de vreo luna.Si nu vrea sa plece.

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Cine este acel actor

| 000MadMAX000 explică (pentru AnaMaria12):

Sunt baiat deci nu e actor.Si referitor la raspuns e cea din poza mea de profil.

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

AHA o sa iti treaca cand va intra cineva in viata ta atunci vei uita de zendaya.credema.

| 000MadMAX000 explică (pentru AnaMaria12):

Sper si eu asta.e un sentiment ciudat rau...

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Te cred

| 000MadMAX000 explică (pentru AnaMaria12):

Da imi place enorm de ea(si tu o sa imi spui acum ca sunt proost)dar asta e...

| 000MadMAX000 explică (pentru AnaMaria12):

Da si aici ai dreptate da sigur stii cat e de greu sa iti scoti pe cineva din cap mai ales cand iti place acea persoana.

| Madwtza23 a răspuns (pentru AnaMaria12):

Pooi sincer cred ca fiecare ne-am indragostit de cineva.un actor..etc.dar ne-a trecut
P.S: tu esti din Romania nu din america.love struck

| 000MadMAX000 explică (pentru JamilaGizeh):

Da ea e.

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Da
asa este

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Dar daca u te gandesti mereu la ea normal ca nu o sa iti treaca... uitate la alte fete fica sunt o multime nu este numai ea pe lumea acesta...

| Diia94 a răspuns:

Da am trecut prin asta ..stii ti se pune pata asa si te gandesti mereu laughing Eh...asta e se mai intampla

| loveanime059 a răspuns:

Te inteleg...si mie imi place foarte mult de cody din zack si cody, nu stiu de fiecare data cand il vad la tv ma simt de parca plutesc laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru loveanime059):

Ce tare..numele lui e Cole Sprouse.

| ChangeYourLife a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat dar pur si simplu trece de la sine in momentul asta chiar imi place mult de Taylor lautner (sper ca am scris bine numele) dar pur si simplu trece mi sa mai intamplat

| Monica0714 a răspuns:

UIte si eu sunt intr-o situatie asemanatoare cu Ian Somerhalder (cauta-l pe google) si mi-am dat seama ca este imposibil pentru ca el e cu vreo 20 si ceva de ani mai mare decat mine si plus ca e logodit dar nu stiu de ce ma omoara zambetul lui happy Ei bine a intrat cineva acum in viata mea care chiar mi l-a cam scos momentan din cap. Apropo, cati ani ai?

| 000MadMAX000 explică (pentru Monica0714):

Buna am 18 ani

| Monica0714 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Apropo am vazut ca asculti Swag It out de zendaya tu daca chiar vrei sa scapi de ea nu o mai ascultalaughing

| 000MadMAX000 explică (pentru Monica0714):

Dar imi place melodia.Nu stiu daca asta ma ajuta.

| ραяαмσяє a răspuns:

Știu cum e. Păi e cam greu, și eu am trecut prin asta x_x, dar dacă vrei, poți. Cum a spus și @AnaMaria12 happy. Și încearcă să nu te mai uiți pe Disney sau în ce seriale mai joacă Zendaya laughing. Succes

| 000MadMAX000 explică (pentru ραяαмσяє):

Dar nu pot sa fac asta.si chiar daca nu mas mai uita pe disney cand intu pe facebook vad o gramada de poze cu ea...