| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare(poate suna un pic stupid pentru unii) v-ati indragostit vreodata de o vedeta sau actor/actrita, cantaret/cantareata? As vrea sa stiu cum atii scapat de acest sentiment(la mine aproape sa transformat in obsesie)si nu vreau raspuns gen "f-ati o prietena" credeti-ma nu functioneaza.

P.S. scuze de repostare dar tot nu m-am lamurit cu raspunsul...aaa si inca ceva asta e ID-ul meu xxl_dragonfire daca are cineva chef de vorba pe tema asta.

4 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Andreea balan nu mi se pare o cantareaat asa de grozava incat sa te indragostesti de ea laughing

| 000MadMAX000 a răspuns:

Stai un pic cine a zis ceva de Andreea Balan?

| 000MadMAX000 a răspuns:

Am incerrcat sa trec peste...mi-am facut o prietena credam ca asta o sa ma ajute dar nu simteam nimic pentru ea. Aveam un sentiment foarte ciudat cand eram cu ea.

| Clank a răspuns:

Eu m-am indragostit de Shakira... rolling on the floor Pur si simplu am trecut peste. Acum sunt indragostit de o alta persoana, la care sigur am sansewinking