| Băă_Florin_1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata pe care o iubesc foarte mult, pana acum nu mi-am dat seama, sunt cu ea de cateva luni din care ne vedem cam rar ea este putin timida daca intelegeti la ce ma refer imi trimite sms si imi spune tot ce simte pentru mine dar fata in fata, zice doar te iubesc sau prin telefon, nu stiu ce sa fac. Cum as putea s-o fac sa-si dea drumul sa comunice mai mult cu mine sa vorbim mai deschis despre relatia noastra sa o fac sa ma iubeasca mai mult si sa-mi poate spune totul in fata?

Funda!

Răspuns Câştigător
| XxPufosheniaXx a răspuns:

Doar pentru ca nu iti spune atat de des nu inseamna ca nu te iubeste! Este putin timida pentru ca este la inceput si nu stie bine cum sa isi exprime sentimentele fata de tine, chiar daca prin SMS iti spune asta. E mai dificil sa iti spuna fata in fata! Incearca sa discuti cu ea despre asta, sau daca nu vrei s-o faci atunci asteapta si vei vedea ca cu timpul timiditatea ei va disparea! happy
SUCCES! big grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ia spune-i tu in fata cat de mult o iubesti si cat de frumoasa este si ai sa culegi rezultatele dorite.

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Incearca sa-i fi alaturi si sa-i castigi increderea in totalitate! Arata-i in continuare ca o iubesti si incearca sa o faci sa sa-ti povesteasca intamplari din viata ei...vei vedea ca ii va face placere happy