| George192 a întrebat:

Am un laptop cam vechi un Lenovo G50 cu un procesor pentium, din pacate laptopul nu mai face fata cu noile jocuri si aplicatii sad. Cum as putea sa imi conving parintii sa imi cumpere un laptop nou? Cel mai bun raspuns va primi FUNDA!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum as putea sa imi conving parinti sa imi cumpere un laptop nou?"

Un laptop țapăn sau mă însor!

| George192 explică (pentru sierra1):

Un laptop mediu gen sa aiba un i5

| sierra1 a răspuns (pentru George192):

Dacă nu-l capeți, zi-le că te însori

| George192 explică (pentru sierra1):

Am 15 ani nu prea merge laughing

| George192 explică (pentru sierra1):

Am auzit ca exista niste technici de manipulare mentala care sa convinga persoana respectiva de acel lucru

| sierra1 a răspuns (pentru George192):

Tocmai de aia!

| sierra1 a răspuns (pentru George192):

Deja mă depășește subiectul!