| Adri2000 a întrebat:

Dacă o fată acceptă cererea unui fost, înseamnă că îl vrea înapoi sau are sentimente pentru el si vrea sa se împace cu el?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, de ce ar vrea o afta sa accepte cerere pe un site, de la un "fost iubit"?
Poate ca sa-l tina sub control, ori sa-si bata joc de el... ca de impacat, ma indoiesc ca ar mai vrea cineva, unul de care s-a despartit.

| sofisis a răspuns:

Nu. Sunt multe care accepta si strict pentru a se lauda cu ce bine o duc ele dupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar accepți pentru ca ești curioasa de ce îți da cerere.pentru ca imediat îți vin următoarele in minte(mi-a dat cerere pentru ca vrea ceva sigur, poate vrea sa mi zică ceva). Și multe vrem sa primim mesaje de la foști. Ori vrei sa ți scrie și sa ai un orgoliu ca te a căutat și i ai dat cu jet. Ori ai chef sa o iei de la capăt cu el

| Jus7t a răspuns:

Poate însemna mai multe sau nimic, e prea devreme să îți bați capul cu asta.
Dar dacă vezi că se schimba prietena ta și devine mai rece sau chestii de genul, găsește-ti alta.

| denisTiky a răspuns:

Ce fel de cerere? De sotie, prietenie pe Facebook? depinde

| Adri2000 explică (pentru denisTiky):

Pe Facebook

| VladHapsan a răspuns (pentru Adri2000):

Poate ca a acceptat in semn de respect happy

| SporeBox a răspuns:

Nu este foarte clar. Poate ca mai are sentimente pentru el, poate nu. Sau poate doar vrea sa mai schimbe o vorba, doua cu el. Prieteniile pe Facebook nu sunt ceva cert. Presupun ca si tu ai la prieteni fete dar asta nu inseamna ca ai sentimente pentru toate. Daca vrei sa fii cu ea incearca sa o tragi de limba cand sunteti singuri. Sau daca ai un prieten bun care e si in grupul ei de prieteni poti vorbi cu el sa mai afle cate ceva. Succes