| MartyyN a întrebat:

..De ce iau mereu crash pe SAMP. Nici nu intra in joc ca imi apare crash. L-am reinstalat de o groaza de ori.DAU funda ceror care imi zice si merge //

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Ok...sa o luam cu inceputul. Problema poate fi de la modul sa-mp. O sa ti las un link la sfarsit sa l descarci de unde e sigur bun. O alta problema poate fi de la placa video sau de la setarile video din joc. Asa ca prima data dupa ce l instalezi intra pe jocul singleplayer si da setarile video la minim. Apoi intra in modul multiplayer. Eu asa am rezolvat problema si sper sa te ajute si pe tine: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/......sa-mp.html

| MartyyN explică (pentru vioricavio):

Zice la crash:"SCM Op: 0x0, lDbg: 0 LastRendObj: 0

Game Version: US 1.0 ''sad

3 răspunsuri:
| Marian98M a răspuns:

UPoi ori ai ceva virusi, ori nu iti este instalata placa video, ori ai ceva moduri de masini sau stiu eu ce pe samp. Mai bine ti-ai reface windows-ul. Sper ca ti-am fost de folos.

| MartyyN explică (pentru Marian98M):

Nu cred ca e de la placa sau virusi ca a mers si intr-o zi cand am vrut sa ma joc nu mergea