| CosminDaniii a întrebat:

imi place de o fata mai inalta decat mine cu 10 cm si chiar ne intelegem bine,am ajuns la o discutie si mi-a spus ca daca as fi mai inalt ar fi cu mine.o inteleg,imi puteti spune cum sa ma mai inalt, dau funda.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Las-o impace ca nu e de tine

| Gunoi a răspuns:

Cunosc ceva asemănător un coleg e mai mic şi are o prietenă mai înaltă ca el...dar dacă tu consideri că cei 10 cm stau în calea iubirii dintre voi ai grijă că poate o să ajungi să-i ai dar să o pierzi pe ea
Poţi încerca tracţiuni, înot şi sau baschet

| CosminDaniii explică (pentru Gunoi):

Imi poti spune si cam ce sa mananc, am uitat sa precizez ca sunt mai slabut.

| YroxyY a răspuns (pentru CosminDaniii):

Peste.....ficat......vitamina A

| Gunoi a răspuns:

@CosminDaniii pui pește lactate legume fructe brânzeturi

| Iyulia3712 a răspuns:

La 14 ani e ok. Si eu am multi colegi mai scunzi decat mine, dar peste cativa ani o sa o intreci. Te asigur!

| AdrienWH a răspuns:

Daca chiar te iubea cu adevarat nu statea 10 cm in fata iubiri adevarate.Chiar daca erai mai scund ea trebuia sa te iubeasca dar daca a spus acest lucru inseamna ca nu.Iti spun eu persoanele care fac chesti de genul asta va regret. Poate tu te vei inalta si ea va ramane scunda. FUNDITA

| YroxyY a răspuns:

O prietena facea niste exercitii speciale de pe net. A luat orice site dupa google. Dar trebuie sa faci des si dureaza. Si stiu ca nu treaba mea dar o sa ramai dezamagit cu fata aia daca problema sta 10 cm. Acuma depinde si de varsta.

| CosminDaniii explică (pentru YroxyY):

Amandoi avem 14 ani