| anonima9876 a întrebat:

Deci, sunt foarte inalta, cred ca cea mai inalta dintre pr melebig grin, am 1, 76 si imi place sa port tocuri da ma simt ciudat pentru ca ma vad prea inalta si mai ales ca prietenu meu e cat mine de inalt si daca imi pun tocuri sunt mai inalta ca el laughing. Deci imi puteti da un sfat? fundita:X:*tnx

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Nu are de ce sa te simti ciudata atat timp cat tu te simti bine.Si eu sunt inalta dar eu am renuntat la tocuri.Incearca sa renunti la tocuri sa vezi cum iti este.