| Axel22 a întrebat:

Ma simt fff singur, am 12 ani si am incercat sa flirtez cu o fata ff frumoasa dar tot timpul mi se intampla chiar inainte sa ma duc la ea sa vad cu unul mai mare jucandu-se vorbind crying Acum am renuntat la respectiva si am lasat-o in treaba ei cu toti vagabonzii mai mari crying Desi o plac e ff frumoasa dar. Nu am sanse cu aia mai mari, nu pot sa ii fac KO, ei m-ar face pe mine, nu sunt nu stiu ce popularcrying( Si m-am gandit intr-o ora la scoala : " ce *** de viata mai e si asta? M-am saturat, de acum doar Dumnezeu o sa fie calea care o voi urma, daca el imi va scoate pe una frumoasa si fidela in cale atunci o s-o accept dar nu mai vreau sa caut eu ca prostu". Deci cum am zis m-am hotarat sa ma axez pe religie doar. Dar sunt putin in depresie, unu de a 9 a se dadea la aia si apoi in pauza l-am vazut cu alta, desigur respectiva nu era. Si am zis "dao dracu de iubire, astept pana termin scoala ca astea nu pot inca sa faca diferenta dintre un vagabond si un om normal" si ma mai enerva faptul ca mereu cand imi faceam mai mult curaj cat sa vb cu ea aparea un bou dala mai mare si il vedeam ca se dadea la ea si in acelasi timp imi futea mie curaju.crying

Cum s-o uit pe aia? Ca sunt ff suparat, am ajuns sa ascult ca si-un bou muzica de aia in care e vb de iubire dar cu ton mai trist si mai nu stiu cum, stiti voi, va las un link la raspunsuri.

Cum sa scap de tristetea asta si cum dracu s-o uit p-aia? Ca m-am saturat sa tanjesc dupa iubire dar in schimb sa fiu evitat.

12 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Esti prea mic sa te gandesti acum la dragoste. O sa ai suficient timp sa te gandesti la cineva care sa iti fie alaturi, cand vei creste mare. Acum esti inca un copil, incearca sa te ocupi de activitatile specifice varstei tale. Iesi cu prietenii, joaca-te.
Va veni si varsta cand vei gasi o persoana cu care sa fii, acum este insa mult prea devreme pentru asa ceva.

| iCappy a răspuns:

Pe vremea lu' maica-mea, copiii de varsta ta se jucau inca cu papusele sau masinute thinking Ma rog. Te inteleg. (nu partea cu aia mari care cica te fac,, KO'' partea cu fata aia,, fff frumoasa''
Ma rog. In clasa ta daca ai una, flirteaza cu ea. da la cum scrii mai bine ai flirta la profa de romana sau la o carte. rolling on the floor

| Axel22 explică (pentru iCappy):

Stai linistit, am postat intrebarea asta anul' trecut, nu stiu de ce te-ai obosit sa raspunzi.happy

| iCappy a răspuns (pentru Axel22):

Sincer? Nu aveam ce face=] Oricum, bafta in continuare happy

| Axel22 explică (pentru iCappy):

Ms oricum, dar nu trebuie sa-mi urez bafta ca mi-am dat seama ca aia e o curva, am vazut-o eu in pauza happy

| StoicaAndi a răspuns:

Daca la varsta asta te gandesti la iubire, felicitari, esti un copil foarte inteligent.Mai asteapta pana la 15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| AdiMrr a răspuns:

Daca vrei putem vorbi pe privat si iti spun acolo mai multe. Pup :*:*:*

| Cqarina a răspuns:

Nj cum sa iti spun da acum cred ca ai mai multe sanse la 20 de ani, dar am eu o intrebare pentru tine, iti mai place fata aia?

| ChristinaChriss a răspuns:

Tu la 12 ani cauti iubire, ma? Si tie iti place de ea pentru ca e frumoasa?! Macar o cunosti stii ceva despre ea?! Si nu iti mai fa sperante de la 12 ani ca ai sa gasesti iubire, esti mic si iubire adevarata ai sa ai dupa liceu sau chiar mai mult si nu te mai plange acum de depresie pentru ca nu ti-a iesit cu o fata ( care ii accepta pe aia ) lumea e plina si tot ai sa gasesti pe cineva!

| PrafMagicXd a răspuns:

La 12 ani iubire? PFF iti zic sigur ca nu gasesti(am 13 ).si sunt o gramada de fete pe lumea asta, cand nu te astepti poate sa apara o alta fata.Incearca sa vorbesti cu ea, sa gasiti lucruri in comun si spune-i ce simti, chiar daca ai risca prietenia pentru o relatie, dar nu exista iubire adevarata mai ales la 12 ani