| Coso_Cosmin_1994 a întrebat:

Problema sta in felu urmator. Eu sunt o persoana foarte fidela fata de partenera de viata. Dar ca de data asta am intalnit o fata care la inceput nu prea mi-a acordat atentie, am iesit cu ea vreo 3 nopti, Nu ne-am sarutat deoarece ea e foarte cuminte si nu face greseli in relatii, deci nu merge din prima seara cu ea sau ceva de genu. Dar tot timpul statea cu capul la mine pe umeri. si intr-o seara i-am zis ca poate sa faca ce vrea ca nu suntem impreuna. si ea mi-a spus ca deocamdata nu, cu un zambet pe buze, insa a venit momentul sa-i dau vestea ce-a trista ca trebuie sa plec in Anglia la lucru si nu pot rata sansa asta, dupa cateva certuri minore a vorbit gura fara mine si s-a suparat pe mine si mi-a spus ca din momentu acela nu vrea sa mai aiba nimic cu mine. Am izbucnit in plans ca un copil de 7 ani care plange dupa Mama. Ea a vazut ca nu pot sa renunt si m-a iertat. Dar uitema azi sunt in Anglia si recent a fost ziua ei. Am sunat-o binenteles, Sunt de parere ca o persoana ca ea merita sunata si felicitata la telefon. nu prin mesaje pe facebook si chestii de genu. Chestia e ca i-am demonstrat intr-un fel ca sunt ceea ce ea cauta, Si sunt topit dupa ea, dar e distanta asta foarte mare care strica orice plan. I-am trimis un cadou cu un ceas un parfum si o bratara de aur, Chiar daca ea ar putea sa ma minta si sa fie cu vreun baiat. Deci, Crede-ti ca am sanse sa o recuceresc pe deplin dupa un an de zile cand ma voi duce acasa?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Sincer sa fiu cu tine totul depinde de ea. Daca si ea simte la fel, daca ea nu te va trada (pentru ca o fata care nu te asteapta nu merita, daca am inteles bine sunteti oarecum in relatie) atunci merita si ai toate sansele. Daca nu sunteti in relatie (pentru ca ai povestit cam vag), si te referi daca ai sanse sa o recuceresti dupa un an, e cam incerta treaba. Intr-un an se pot intampla multe, atat pentru ea cat si pentru tine, desi acum sentimentele sunt puternice asteapta sa vezi ce-ti rezerva viitorul. Bafta

2 răspunsuri:
| Alexandraaaa08 a răspuns:

Sincera sa fiu e greu pentru amandoi daca sunteti deja intr-o relatie iti spun asta din propria experienta. Prietenul meu este plecat la fel cu munca decat ca la noi sunt doar 3 luni si a trecut abia 1 luna deja imi este foarte dor de el dar nu am ce sa fac decat sa il astept. La voi 1 an este foarte greu mai ales daca nu sunteti impreuna de mai mult timp. Daca te iubeste si vorbiti in fiecare zi eu zica ca o sa va tina.Bafta!

| Coso_Cosmin_1994 explică (pentru Alexandraaaa08):

Sper, Multumesc! Asteptam mai mult un raspuns de la o fata!