| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat am 14 ani si vreau să am părul mare gen cum il are Bisi pe o parte sau cum îl avea Selly( până la bărbie atât )
Dar problema este "părinții mei" nu mă lasa sa-l am mare ci vor sa-l am mic(până la frunte), mie imi stă extrem de urât cu el mic, dar ei nu inteleg asta. ADICĂ WTF am viața mea nu fumez nu beau, sunt copil bun la școală si nu pot avea un simplu păr sad
Eu am parul acum până la nas (nări) si ei imi spun ca imi sta urât, dar in realitate imi stă foarte frumos si mie chiar imi place.
Mda hai să nu mai lungesc atât de mult.
Itrebarea mea este cum îi conving sa ma lase cu el mare?
Va mulțumesc din suflet!
Dau fundă celui mai bun răspuns happy

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Dar inainte sa te lase părinții. Te lasă la scoala?

| HeillÓðinn a răspuns (pentru FaraNumePls):

CAPITOLUL II
Drepturile elevilor

SECȚIUNEA 1
Dispozitii generale

Art. 6

(2) Elevii au dreptul la respectarea imaginii, demnității și personalității proprii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Nu contează cât de lung e părul, ci conteza cât de mult gândeşti!"Spune-le asta părinţilor.Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| xSega a răspuns:

Poți încerca și alte tunsori care te avantajează si fara sa ai parul mare așa nu te vei certa nici cu părinții

| anonim_4396 explică (pentru xSega):

Nuu...mie asa imi place cu el mare

| MitikA431A1 a răspuns:

Eu iti sugerez sa il tii cum zic părinții tăi mare nu ti ar fi comod crede malaughing)