| iubitikta a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema mica sau mare cum o considerati voi...in zona in care stau eu sunt doua fete care nu se inteleg stiti dc amandoua se bat pe un baiat. o fata oana a zis ca sunt cea mai buna prietena a iei imi ia apararea mereu si mai multe. cealalta andreea e cam curva si e draguta dar...sunt prietena cu amndoua dar andreea m-a pus sa aleg intreea si oana.pe care sa o aleg? inima imi spune pe oana. dar vreau si parerea voastra

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Pai nu e andreea in masura sa iti zica cine e prietena ta... poti sa ai mai multe prietene, acum ca esti prietena cu ea asta nu inseamna ca nu poti fi si cu oana...si eu zic ca oana daca tot zici ca andreea e mai curva

2 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Pai cu cine te intelegi cel mai bine si in cine ai incredere. De obicei prieteni adevarati nu te pun sa aleg.

| Onutssa a răspuns:

Oana, pentru ca o cheama ca pe mine.