| JonD a întrebat:

Vineri,cand am iesit afara cu prietenii,stateam in fata blocului fetei de care imi place,ea e in scoala cu mine,nu am vorbit niciodata cu ea, in fine, nu o vazusem toata saptamana si deaodata apare pe acolo am observat ca se uita la mine si zambea si dupa s-a impiedicat sa zic asa.Cateva persoane mi-au spus ca ii place de mine dar mi se pare imposibil fiindca sunt cu 2 ani mai mic ca ea.Voi ce credeti? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa varsta dragostea nu ar mai exista. deci stai linistit. sunt persoane cu diferente de 10 ani si nu iau imiedicat niciodata diferenta de ani. ai putea incerca sa te apropii de ea fara nici o problema.

| Diabl0 a răspuns:

Poate ii place, poate nu. Nu are treaba varsta cu placutul. In cele din urma ai grija sa nu fie una care se rupe in figuri (tu ai fi un fan).

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Dragostea nu are varsta.Fa-ti curaj si spune-i ca o placi, sau pune pe alticineva sa-i spuna si cine stie?

| sCzKun a răspuns:

Nu se simte o diferenta de 2 ani stai linistit, asa cum fetelor le plac baietii mai mari, pot sa le placa si cei mai mici happy Eu cred ca tu ar trebui sa iei decizia daca te place sau nu. Daca ti-a zambit, tu profita de ocazie si intra in discutie cu ea.