| anonim_4396 a întrebat:

Este o fara care imi place,obisnuiesc,cand ies afara,sa stau prin fata blocului la ea, pentru ca acolo stau mare parte din prietenii mei si nu am vazut-o toata saptamana la scoala, stateam acolo la ea in fata blocului si vine ea cu prietenele ei, atunci cand ma vede am observat ca s-a impiedicat si sa uita spre mine asa mirata apoi a inceput sa zambeasca.Ce credeti? Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Nu ii nimca concret cred ca a vrut numa sa vada daca razi de ia dar daca se uita la tine mult cand sunteti cu prieteni atuncia e ceva in inima ei daca nu intreab-o pe o prietena de ai ei sa o intrebe daca iti place de ia dar trebuie sa stii cum sa o iei ( unele fete le place sa fi romantic si sa le iei usor /altele le place sa fi indraznet cu ele sa glumesti ecc.) deci incearca
fundita?big grin