| JonD a întrebat:

Este o fara care imi place,obisnuiesc,cand ies afara,sa stau prin fata blocului la ea,pentru ca acolo stau mare parte din prietenii mei si nu am vazut-o toata saptamana la scoala,stateam acolo la ea in fata blocului si vine ea cu prietenele ei, atunci cand ma vede am observat ca s-a impiedicat si sa uita spre mine asa mirata apoi a inceput sa zambeasca.Ce credeti? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cred ca si ea simte ceea ce simti si tu.Abordeazo.Mult noroc.

| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Pai nu ne putem da seama daca te place dar totusi ai putea sa incerci sa te bagi in seama cu ea sa deveniti prieteni apoi sa o inviti la un suc, si daca esti dispus sa ii oferi un cadou poate veti fii impreuna happy bafta! fundita te log log frumos