| Babababba a întrebat:

Salut, unchiul meu are o relatie de mai bine de 5 ani de zile dar nu este casatorit. Partenera lui imi vine matusa sau e doar contextul de matusa. Suntem sau nu rude?????

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Partnera lui ramane, partnera unchiului si tie nu-ti este NIMIC, nefiind nici un fel de rude cu iubita omului.

| johnnny123 a răspuns:

Nu sunteți în niciun fel rude. Și chiar dacă s-ar căsători, ați fi doar rude prin alianță.

| Miruna333 a răspuns:

Dpdp al legii, din moment ce nu sunt casatoriti, nu va face rude, insa, dupa 5 ani nu prea ai cum sa nu o numesti matusa.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pai normal...