| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza 1 Martie apoi 8 Martie (2 zile importante).
Ce parere aveti despre ideea aceasta : m-am gandit ca de 8 Martie (Ziua Femeii) sa o invit pe colega mea cea mai buna (posibil viitoare prietena) la o cofetarie/restaurant sau o plimbare in parc, Gradina Botanica daca e timp frumos ca si cadou de Ziua Femeii?

Bineinteles de 1 Martie voi darui martisoare.
O primavara frumoasa si fericita sa aveti happy!

3 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Mie mi se pare o tampenie ziua asta de "1 Martie", nu ii vad rostul. Daca vrei sa ii faci un cadou un fete/femei, poti sa ii faci oricand, nu intr-o anumita zi. De exemplu noi, barbatii, nu avem o zi oficiala, se zice ca e pe 9 mai sau pe 9 martie… Dar nu e :/. Mi se pare descriminare…

| Prostire_Petru_1997_NWza a răspuns:

Pai daca tie iti place de ea si invers nu cred ca e nevoie sa astepti 8 martie sau alta zi asemanatoare poti face asta oricand dar de ex daca e cald o plimbare in parc ar fi perfect si romantic in acelasi timp

| Iulianaiulia3838 a răspuns:

Mai bine cumpara-i un buchet de flori si plimbati-va prin parc! in niciun caz la cofetărie.