| indragostituspun a întrebat:

Salut.Vreau ca cei ce stiu sa ma ajute. Acum ceva timp nu foarte mult am chemat o prietena la mine. Eu am 15 iar ea 16 am inceut sa ne sarutam, sa ne mangaiam si tot asa pana ne-am dezbracat mi-a facut sex oral apoi eu am facut sex daca se poate zice am facut ce ar trebui sa facem eu fiind virgin si ea la fel dar nu s-a intamplat nimic nu ne-am dezvirginat..cum vine? de ce nu s-a intamplat asta?

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Poate sa aiba himenul mai elastic si din acest motiv nu ai dezvirginat-o.

| hummmer a răspuns:

N-ai dezvirginat-o pe ea, fiindca ea nu mai era virgina. Tu probabil ca ai impins de cateva ori si ti-ai dat drumul.Nu-i problema, mai incercati.
si foloseste prezervativul, te pazesti de multe.