| GrigorePurta a întrebat:

Vreau să fac un cadou de ziua celui mai bun prieten al meu și nu prea știu ce să îi fac, un cadou mai special așa, vreau să fie surprins, i-am mai făcut cadou cărți și cadouri simple dar vreau să îl surprind, dați-mi vă rog niște sfaturi cu ce aș putea să îi cumpăr, mulțumesc! P.S Suntem prieteni foarte buni deci trebuie să fie ceva frumos pentru că se așteaptă

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe diferite: 2 portocale, 2 mandarine, 2 pere, 2 mere botul iepurelui, etc.

| Heureuse a răspuns:

Depinde și ce vârstă are. Îi poți cumpăra, de exemplu un suport pentru fotografii, iar în fotografii să fie o cu voi doi.

| GrigorePurta explică (pentru Heureuse):

Are 25 de ani, suport cu fotografie cu noi am făcut anul trecut laughing

| Heureuse a răspuns (pentru GrigorePurta):

Am înțeles.

| lauren93 a răspuns:

Depinde cati ani are. Daca ii place un sport anume? De xemplu daca ii place fotbalul ii poti lua un tricou cu jucatorul preferat sau un kit al suporterului, sau un fular, etc. depinde de ce buget dispui.

| GrigorePurta explică (pentru lauren93):

Are 25 de ani și îi place boxul, chiar nu știu ce să cumpăr

| Francescax5 a răspuns:

Depinde cati ani are, si ce ii place.
Eu optez de obicei pentru parfumuri, sau pentru o Sticla de vin, sampanie
Daca ii stii marimile hainelor, da o fuga pana la mall si i-ai o pereche de jeans, o camasa.
Depinde si de ce suma de bani dispui

| GrigorePurta explică (pentru Francescax5):

25, eu zic până în 250 de lei, parfum și haine am mai luat, vreau ceva să îl surprindă

| Francescax5 a răspuns (pentru GrigorePurta):

O cina romantica la un restaurant.

| GrigorePurta explică (pentru Francescax5):

OMG, this is So Funny