| LiviuBz93 a întrebat:

Daca iubita voastra si ar sarbatori majoratul ce cadou i ati cumpara? big grin Sau voi fetelor la ce cadou va asteptati de la iubitul vostru? Astept parerile voastre! Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Parfum - o fata niciodata nu are destule parfumuri
felicitare
ciocolata
buchet de flori
colier [sunt destule prin cataloagele Avon]
geanta/poseta [ iar, sunt destule prin cataloagele Avon]
spray pentru protecta si hranirea parului
spray pentru protectie termina [ sunt sigura ca foloseste placa sau ondulatorul, macar ocazional] - sunt foarte multe spray-uri pentru tratamentul parului la Avon si la Oriflame. Gasesti acolo cate vrea sufletelul tau, si crede-ma, orice fata ar fi innebunita sa le aiba.
inel
ceas de mana [ de metal, nu din guma sau ce o fi]
diverse acesorii pentru par - fundita -cordeluta - agrafe - pot fi o singura culoare, astfel mai usor de asortat, sau albe]
esarfe - crede-ma, o fata nu are niciodata destule esarfe! - fie o singura culoare, fie in degrade
lac/uri de unghii
cutie pentru bijuterii - sa ia grija sa nu fie totusi una minuscula, fetele au destule chestii cat sa puna in 10 cutii
- perna/perinita in forma de inimioara
-sau un ursuloi mare si te-ai scapat de atatea batai de cap cu cadourile! [nu glumesc, se pare ca multe fete sunt incantate de asemenea cadouri, poate chiar prea mult, dupa parerea mea.]

Bafta la ales ce cadou sa ii dai!

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

O bratara, lantisor, ceva de genul

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

O vacanta in dubai happy

| Andre00 a răspuns:

Un pui de pisica