| Dorin2015 a întrebat:

Recent am cunoscut o fata de care m-am indragostit. Suntem colegi de servici dar am vorbit o singura data si cred ca si ea ma place, cat timp am stat de vorba a fost toata numai un zambet.
Problema este ca o sa plec de acolo si probabil nu o sa ma mai intalnesc cu ea.
Maine fiind ultima zi acolo vreau sa o invit la o intalnire dar parca am o teama de ceeva si nustiu de ce. Nu vreau sa par un ciudat sau sa creada ca sunt vreun obsedat.
Va rog un sfat

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca pleci de la bun inceput cu gandirea asta e aiurea, multe relatii se fac cu colegul de lucru cam 60%, deci sanse sunt, va cunoasteti deja, daca isi zambeste e un motiv sigur stie destule de tine de la alte fete, daca stai si nu faci nimic vei pierde mereu sa stii,.si daca pierzi macar ai incercat, multa bafta

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti destul de mare pentru a invita fata in oras, fara a te mai gandi aiurea.

| Aanderson a răspuns:

Daca pleci nu ai de ce sa te temi, daca refuza oricum nu o mai vezi