| Cata240 a întrebat:

Salutare. Se poate intampla sa iti doresti cu adevarat sa iti intemeiezi o familie dar sa ramai singur toata viata din cauza ca nu gasesti persoana potrivita?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca e posibil daca iti doresti cu adevarat si faci tot ceea ce tine de tine. daca astepti ca persoana potrivita sa apara din neant, atunci sigur ca se poate intampla, dar asta arata ca nu-ti dorei suficient de fapt

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brigaela):

Daca iti doresti, sigur se intampla. Vorbesc din proprie experienta.Cand credeam ca nu se va intampla...s-a intamplat.DOAR daca iti doresti sa ramai singur atunci ramai.Eu cred cu tarie ca fiecare isi gaseste persoana potrivita mai devreme sau mai tarziu chiar daca a esuat in alte relatii.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da se poate intampla din cauza serviciului sa nu ai familie sau a unor cauze care au ramas din trecut in amintirea ta

| RAY a răspuns:

Banii rezolva totul cata

| danay72 a răspuns:

Imi pare rau, in lumea de azi orice se poate intampla, dar pe situl jw.org sectiunea adolescenti, poti gasi unele articole utile care te pot ajuta.

| lovemeoana a răspuns:

Se mai intampla...

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Eu am 30 de ani si deja mi se pare ca mi-am ratat viata. inca mai am un strop de speranta dar nu prea vad calea

| Razvy_Razvan_1995 a răspuns:

Sunt muuuuuuuuuuulte persoane pe paman cauta pe cea potrivita!