| BigTimeRush a întrebat:

Salutare tuturor! Am sa pun o intrebare dar vreau niste raspunsuri sincere, va rog!
Am in clasa un baiat pe care il iubesc si cred ca si el ma iubeste dar mi-e frica sa ii spun pentru ca ar putea fi pusa in pericol reputatia mea.
Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apara-ti reputatia!

| Me01 a răspuns:

Daca si el te Iubește de ce sa nu ii spui? Poate el e mai timid si nu are curaj sa o facă. Fa tu primul pas.

| Torres92 a răspuns:

E buna ideea cu primul pas, de la tine
dar si riscant in acelasi timp
Daca e baiat mai linistit, iti v a intelege sentimentele, si aveti sanse
Daca e vreun badaran, si smecheras
Te v a lua drept panarama lui...
Vei afla...

| 00catalin0 a răspuns:

Intra pe sub pielea lui si încearcă sa ii afli gândurile sau Vorbești cu prietenii lui sa vorbească cu el daca te place etc.Credema merge, sunt băiat.