| BlooyGirl a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene si as vrea sa merg cu un baiat care ma place ei eu il plac. Am intrebato pe sarbatorita si a spus ca atati mai multi cu atati mai bine... dar oare e ok sal intreb si pe tip? Adica stiu ca ma place mi-a spus o prietena pe care am rugato sal intrebe, dar inca nu suntem impreuna
Deci e ok sal invit?

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Eu zic ca ar fi foarte ok deoarece asa ai avea ocazia sa va cunoasteti mai bine, sa conversati si poate se ajunge la ceva mai multsmug. Adica sa fiti iubiti.Stiu ca pare mai ciudat sa invite o fata un baiat la un party dar in ziua de azi se poarta, e ceva normal.Te poti duce la el cand va intalniti si sa-i spui foarte calma daca vrea sa vina la ziua prietenei tale. va veti distra si ca si tie ti-ar face placere sa fie acolo.Asa ii dovedesti ca iti place de el. Daca il va invita prietena ta poate nu va veni, deci e mai bine sa faci tu primul pas.De ce nu? Eu asa te sfatuiesc si sper ca totul va iesi bine! Distractie placuta! Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Da sigur.E foarte okhappy.

| iricool1996 a răspuns:

Da.Ce este in neregula.Nu mai traim in evul mediu sa faca doar baietii invitatiile.Si el va aprecia indrazneala ta.Fi relaxata, doar te place.