| lBroken69 a întrebat:

Hei,cam de aproximativ o saptamana,ma trezesc din somn, in jurul orei 3:50-4:50 dimineata. nu mi-am amintit niciodata sa fi visat ceva, si sa ma fi trezit.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit, stai linistit, pur si simplu nu prea ai somn si te trezesti! sau daca te streseaza ceva, ganduri, probleme etc atunci asta e cauza!
Si eu daca sunt in concediu si nu muncesc atunci mi se intampla si mie. Ex. : Ma culc la 23 - 0 iar la 3-4 ma trezesc apoi dupa 30 min. adorm din nou.
Deci eu am ajuns la concluzia asta! Bafta!

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil nu te lasa ungurii sa dormi! laughing))))))))))))))))) laughing))))))))))))
Daca ati citit intrebarea lui anterioara veti intelege...

| lBroken69 explică (pentru lpavel):

Repet. i-as gaza instant pe unii happy Fiecare cu opinia lui. Pana la urma am tot dreptul sa spun ce vreau de ei.

| lpavel a răspuns (pentru lBroken69):

Ei bine! Vad ca te mai corectezi putin! Foarte bine, totul are un inceput!
Schimbarea incepe cu fiecare din noi... happy

| lBroken69 explică (pentru lpavel):

winking gata cu asta, astept raspunsul la intrebarea asta, care chiar ma framanta laughing

| lBroken69 explică (pentru lpavel):

Hai,deja ai 2 funde de la mine laughing

| lpavel a răspuns (pentru lBroken69):

Bine, ce sa spun? Sincer nu prea ma incalzeste funda cu nimic, ma simt mai bine stiind ca am fost de ajutor cuiva... Oricum, merci! happy

| lpavel a răspuns (pentru lBroken69):

Nu se intampla nimic deosebit, stai linistit, pur si simplu nu prea ai somn si te trezesti! sau daca te streseaza ceva, ganduri, probleme etc atunci asta e cauza!
Si eu daca sunt in concediu si nu muncesc atunci mi se intampla si mie. Ex. : Ma culc la 23 - 0 iar la 3-4 ma trezesc apoi dupa 30 min. adorm din nou.
Deci eu am ajuns la concluzia asta! Bafta!

| edit28 a răspuns:

Ti-as fi raspuns la intrebare dar m-am razgandit. Poate te ajuta vreun ungur.

| lBroken69 explică (pentru edit28):

Cu cea mai mare placere ai primesc raspunsul happy