| Qwertvijf a întrebat:

Sunt certat cu mama mea, are ceva daca nu ii cimpar florinde 8.martie? Faza e ca mereu ma da afara pe poarta si vorbeste foarte uratajutor

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ajutor vrei?
Puteai sa ii cumperi un buchet de flori, poate nu se mai poartă asa cu tine.
Dar nici tu nu spui cum te comporti cu ea.

| johnnny123 a răspuns:

Păi depinde ce vrei. Vrei să repari relația sau vrei să o strici și mai tare?

| ioana748 a răspuns:

Mama ta te iubeste in felul ei.
Iubirea se exprima in nenumărate feluri.
SI tu o iubesti dar tot o necajesti intr - atat cat sa o enervezi, sa te dea afara si sa vorbească urat.
O floare de la tine, ar însemna un gest frumos si i ar aduce bucurie, chiar daca este mai temperamentala.
Toate cele bune, ❤️

| Lupic?27 a răspuns:

Cumpara-i lumanari.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Esti culmealaughing

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Bine, atunci sa-i cumpere prezervative dar sa nu le foloseasca cu ea...

| Anonimul151 a răspuns:

Normal ar fi să îi cumperi pentru a te împaca cu ea. Pana la urma e mama ta, asa cum este ea...

| vasileparnaie a răspuns:

Ca la caine