| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gandit vreodata ca nu puteti trai fara persoana pe care o iubiti la propriu? ce ati face daca durerea pe care o simtiti e foarte mare si nu puteti trai fara persoana iubita? Ati simtit vreodata o iubire atat de mare incat sa nu puteti respira fara el/ea?

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.chiar am simtit.Si pentru acel el am facut multe.l-am iubit mai mult ca viata mea, pentru el traiam.dar ne -am despartit.am renuntat ca sa ii fie lui bine.am pus fericirea lui pe primul` loc.nu a mea.mai bine sa mor eu decat el.sa plang sa nu mai pot trai. decat sa simta el ce simt eu acum.:-

6 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Da.
si inca traiesc.
fara.
totul e in mintea ta.
si cateodata in inima ta.
in astfel de cazuri iti esti propriul tau prieten, te consolezi singur.
si ar mai fi si timpul.

ideea e sa ai grija de tine daca situatia se termina trist.

| enverhoxha a răspuns:

O să-ţi treacă în circa 3 săptămâni. Fă mişcare zilnic şi bea suc de varză. Fără iubire poţi trăi foarte bine, fără vitamine nu.

| cupcake02 a răspuns:

E o tampenie. POTI trai fara dragoste, doar ca iti ia mult pana sa iti accepti situatia si sa te dezobisnuiesti de a mai avea pe cineva acolo, langa tine... Bafta

| OanaMariaG a răspuns:

Am simtit si inca o simt, sunt de ceva timp cu iubitu meu si parca ne-am potivi perfect ne completam, si pot spune ca nu pot trai fara el

| CrazzyXgirL a răspuns:

Da,mie imi place de el, e mai mare ca 5 ani, trec pe langa el dar el nici nu se uita.sad, de ziua meami-am dorit sa `mi zica ca ma place tongue
sad

| maria_4358 a răspuns:

Da dar lui nu-i pasa de mine