| anonim_4396 a întrebat:

Va impresioneaza lacrimile?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai, depinde din ochii cui curg.

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
April
| April a răspuns:

Da; mai cu seama cele de copil...

| Luori a răspuns:

Nu prea. Am vazut prea multe false pentru a mai crede in ele cum credeam. Dar, nu am spus nici "nu". Uneori le apreciez.
"Lacatele din noi se deschid cu o lacrima "

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns:

Not at all. Denotă slăbiciune.

| Adredemesconf a răspuns:

Mult, mai ales insotite cu momente emotionante...dar reusesc, daca vreau, sa ma abtin happy.

| dydy1 a răspuns:

Da,alea de crocodil

| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde de situatie.de fapt idem @ForgottenNobody

| blueangel99 a răspuns:

Da... Dar nu şi lacrimile de crocodil(sper că ai înţeles expresia).
Ba... de fapt şi alea mă impresionează. Mă impresionează să văd că în ziua de astăzi, lumea(dar nu chiar toată)a devenit foarte rea.
Părerea mea...

| ForgottenNobody a răspuns:

Depinde de situatie. De exemplu nu suport cand cineva plange ca sa obtina ceva, ma irita. Insa daca vad oameni care plang la inmormantari plang si eu.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Unele lacrimi, nu cele prefacute, sau cele scurse doar pentru. o placere egoista de-a noastra.
Ma impresioneaza cele varsate cu parere de rau sau cu dor sau cu dezamagire. Bine ma impresioneaza si cele din fime...Cum or putea sa planga asa? doar astea nu cele "de crocodil"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha.pana la lacrimi.mai ales alea de cracadil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pozitiv cele calme, retinute si venite din adancul sufletului. Ma enerveaza la culme isteriile si ipocriziile.

| Banannie a răspuns:

Nu, deloc, indiferent de situatie.

| aia a răspuns:

Da ma impresioneaza si cele cand cineva vrea sa obtina cv de ex varamea cand vrea o jucarie si nu i-o dau mi se face mila de ealaughing si tot ma impresioaneaza

| REBEKAHs a răspuns:

Cateodata da.dar nu mereu.Cand cineva plnge ca sa se dea in soectacol si sa obtina putina atentie imi vine ca ii sparg capu.sa aiba motiv de plas.dar cand cineva plage adv. fara sa joace teatru.pentru suferitza cuiva sau and plage de fericire.atunci imi vine sa plag si eu cu el :*

| Skylerx a răspuns (pentru REBEKAHs):

Perfect de acord cu tine.

| Stefania_1578 a răspuns:

Depinde cine plange si de ce big grin

| pysymik a răspuns:

Pe mine una da eu is o persoana foarte emotiva si daca cineva im spune ceva trist sau vad o pers ca plange nu ma pot abtine. bine sa aiba un motiv intemeiat, desigur va puppp