| timioros a întrebat:

Cum se impresioneaza o fata?

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Pe fiecare fata o impresioneaza altcevahappy

| cOnTexT a răspuns:

Alexa, esti penibila straight face sincer, deci nu are rost sa ma pun la mintea ta de 14-15 ani straight face! Deci atatea aberatii poti spune? ce ma toata lumea e perfecta? arati omeneste daca nu esti urecheat, gras, "ars"? sa fii c00l? rolling on the floor ba fetito! Hai sa o luam asa... ce conteaza daca e gras, slab, urecheat sau nu? ba la varsta ta e normala prostia in unele cazuri dar macar abtine-te sa tot confirmi ca esti o fita de fata, zici de manelisti? de asta ai avut preteni numa manelisti malaughing?! Ne bucuram ca confirmi si faptul ca te uiti doar la corp si nu iti pasa de caracter si sid e restul pentru ca tot ce ai spus tu daca area abdomen si e frumos e perfect ba esti PENIBILA. am si eu abdomen ne o dam pe o combinatie ceva? du-te-n bip amea!

Frate daca vrei sa impresionezi o fata, simplu fi doar tu, nu te da in spectacol aiurea, invata sa te imbraci, si mai uitate si tu pe alte canale decat taraf si sa stai pe mess toata ziua ca alex! Pentru ca sunt convins ca nu vreicopile de 14 ani care se uita doar la exteriorul tau! bft frate

| alexaaa a răspuns:

Depinde de fata.sunt unele care sunt asa de usor de impresionat(numai daca iti treci mana prin par ele intorc capullaughing ). dar sunt altele care se lasa greu impresionatewinking. trebui sa stii cum sa te pui in "lumina"hee hee, cum te comporti, cum vb, si bineinteles cum arati(nu cred ca o fata sau chiar un baiat ar fi atras de cineva cu un aspect neingrijit). daca iti place de o fata si vrei sa te observe, incearca sa vb cu ea, sa stii cum sa te comportiwinkingbafta!

| Dumnezău a răspuns:

1.Fii tu insuti; nu incerca sa fii showman-adica s-o impresionezi prin nu stiu-ce chestii
2. Vorbeste calm cu ea...nu te inrosi! sub nici o forma cand vorbesti cu ea, priveste-o in ochi, daca iti place de ea fii zambitor si deschis
3.Nu fii prea extravagant(cercel in urechi, piercing, manelar/cocalar), nu te imbraca prea ciudat(tricou/lantisor cu cap de mort)
3.Incearca sa vorbesri cat mai mult cu ea... din nimicuri se poate ajunge la o discutie serioasa
4.Afla-i unele secrete si ajut-o cand are probleme; un compliment acolo nu strica; fii sincer!

| Mandy a răspuns:

Pai, in primul rand, trebuie sa arati cat de cat binisor, adica omeneste.sa nu-i fie fetei rusine sa iasa cu tine pe strada( sa fii gras, sa fii ars, sa fii urecheat...)
In al doilea rand, trebuie sa fii, sau daca nu macar sa pari un tip cool, sa nu fii taran, facand complimente esuate, sau bagandu-te in seama ca prostu'. Daca vrei sa atragi atentia, baga-te in campul vizual al fetei, dar pe ea nu o baga in seama. Va deveni interesata de tine, eventual, mai arunca-i cate o privire, dar scurta.
In al treilea rand, sa nu fii manelist
si in sfarsit, daca reusesti sa te bagi in seama cu ea, sa nu o" pupi in fund"(scuze de expresie), ca sa nu fii luat drept catelus de companie.Aaaa...sa nu uitam de amuzament.Trebuie sa mai strecori cate o gluma pe ici pe colobig grin

| piktor a răspuns:

Oameni buni treziti`va. am trecut de epoca in care pupai mana fetelor si ele cadeau la picioarele noastre.
in ziua de azi trebuie sa arati ingrijit (haine curate, sa nu duhnesti a transpiratie sau cine stie ce, sa nu ai excesiv de multe cosuri, o vizita la un stilist de asemenea nu strica si daca ai mustata si barba de aia de 14 ani rede`oo ca arata ca naiba), sa nu te comporti ca un jmeker sau cine stie ce gigolo in preajma fetelor si sa ai incredere in tine. Fii barbat, daca cien iti comenteaza nu pleca capul, spune si tu ceva inapoi, da noroc cu baietii pe care ii cunosti ca sa arati ca ai sange in tine
in rest tine de fata pe care vrei sa o abordezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita in oglinda si spune; moaaama. ce impresionanta sant.pana la lacrimi.la unele se sparg oglinzile. de atata impresie.