| eusnualta_8950 a întrebat:

Ce anume va impresioneaza la o fata? happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca om, ma impresioneaza la oricine fie fata fie baiat discretia acel usor de timiditate

| Derye a răspuns:

Personal, ma intereseaza ca fata sa fie vorbareata, amuzanta si sa'si dea seama cand glumesc.

Daca le are pe astea 3, trec peste toate celelalte defecte. Personal, am cunoscut 2 astfel de fete online, dar stau destul de departe de mine, si nah. rolling on the floor
Nu vreau sa barfesc, totusi.

| Asiryx a răspuns:

Pentru mine cel mai mult m-ar impresiona cu caracterul pentru ca la frumusete fizica nu ma mai impresioneaza nimic oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Jorj a răspuns:

1.Parul (nu ar fi frumos sa vezi una cheala pe strada decat daca stii ca are cancer).
2. Ochii(sa iasa in evidenta cat mai mult)
3.Personalitatea
4.Aspectul fizic(trebuia sa fie no. 1 )