| cristiansan a întrebat:

Ce impresioneaza cel mai mult o fata?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Ohoo. Din ce punct de vedere? Dacă te referi la masculi, pot să fie multe chestii.
De exemplu pe mine mă impresionează când un băiat ştie să cedeze în momentul potrivit unei fete, dar în rest are personalitate puternică. Alte fete poate sunt impresionate de romantici, de poeţi, de tipii macho, nu ştiu big grin

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Curatenia mai...sa fie ingrijit si sa puna foarte mult accent in persoana lui. funda?

| TSO7 a răspuns:

Cred ca pentru cei mai multi, felul cum arata laughing

| Marius151 a răspuns:

Fetele sunt atrase in general de baieti rau, baieti de cartier.