| bombo9 a întrebat:

Ce anume va impresioneaza la o fata?

Răspuns Câştigător
| syme a răspuns:

Ce ramane dupa ce dai jos parul, sanii si fundul. Daca dai jos caroseria si totusi ramane ceva de care pot fi impresionat, e super. Altfel e totul o iluzie - pentru ca sigur caroseria ajunge sa rugineasca la un moment dat. Si daca am pus pretul pe caroserie, voi ramane totusi cu restul care nu este caroserie. Si daca nu am pus de la inceput accentul sa fiu impresionat de ceea ce e in afara de caroserie, atunci s-ar putea sa ma trezesc - odata cu ruginirea caroseriei - la o realitate care nu ma impresioneaza deloc.

3 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Aspectul fizic.

| alexutza_1725 a răspuns:

Daca vrei iti spun ce ma impresioneaza la un baiat.nu la o fatalaughing ochii

| vali_6207 a răspuns:

Pai prima data atractia fizica, dk nu te atrage o persoana din punct de vedere fizic nu o sa fie nimic.