| iloveyoubabe a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Nu stiu ce sa mai faccrying(

Acum cateva zile am aflat ca tipul cu care sunt(sau am fost...nici eu nu mai stiucrying)ca in timpul relatiei noastre el a mai fost cu una(dintr-o convorbire in privat pe facebook-ul lui).
L-am intrebat si eu si cea mai buna prietena daca este adevarat, dar a negat, dar pana la urma, cu greu a recunoscut. L-am intrebat daca macar a fost sincer atunci cand mi-a zis ca ma iubeste si a zis ca 100%. A 2-a zi, mi-am calcat pe inima si l-am intrebat daca vrea sa ne impacam, iar el mi-a rasp"ok dar brb acum ca am niste treaba".
In urmatoarea zi cand l-am bagat in seama mi-a rasp cu "brb".
Azi nu nu mi-a rasp decat acum cateva minute, dar a fost super rece.Adica l-am intrebat ce are, de ce nu mi-a rasp ca se observa ca are ceva, iar el imi rasp cu"de aia/asa si? etc...
L-am intrebat daca am facut ceva sau ceva de gen si mi-a rasp "am treaba pa"

El niciodata nu mi-a mai vorbit asa.Nici macar pe departe.Mereu a vorbit frumos cu mine, chiar si cand nu eram impreuna.Chiar nu stiu ce are.

Eu il iubesc mult de tot si nu vreau sa ne despartim.

Va rog sa imi spuneti ce sa fac? Ce anume sa ii zic?

Ajutati-ma va rog multcrying(

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzzza a răspuns:

Imi pare rau multe fete patesc asta insa u nu mai poti face nk! daca il cauti si accepti faptul ca tea inselat si totusi mai vrei sa fi cu el si il suni si el zice brb nu faci nk decat sa vada cat de disperata esti iar el profita de chestia asta si vazand ca tot tu te ti dupa el lui ii convine. poate ca e nesigur nu stie ce sa aleaga poate fata aia inca il mai cauta sau mai e cu ea. Fi mai puternica nu merita crede-ma odata ce ai aflat ca tea inselat trebuia sa il lasi pe el sa te caute sa iti arate cai pare rau daca te iubea.Cand iubesti nu inseli si daca o faci din curiozitate apoi iti dai seama ca ai gresit faci tot posibilu sa o convingi pe acea persoana ca iti pare rau nu sa ii zici brb etc. U daca l-ai fi inselat desi nu cred ca ai fi facut-o nu ai fi facut orice sa ii arati ca il iubesti si ca regreti? ba da sunt sigura! gandeste-te ca nu te merita si daca te iubeste va veni la tine daca nu a ales sa fie cu alta sau pur si simplu nu mai vrea sa fie cu tine! Dragoste cu sila nu se poate e greu stiu insa nu e o cearta e totusi inselatworried.Tot ce poti sa FACI E sa il lasi in pace. oricum i-ai zis ca u mai vrei sa fi cu el daca si el va vrea va veni la tine nul mai cauta l-ai cautat destup pe bune el a gresit nu tu! SI asculta la mine si daca va impakati el va trebui sa fie f calumea si sa iti dovedeasca ca te iubeste pentru ca vei fi in dubi si iti va fi frica ca no face iar.Nu te axa ca va veti impaka si o sa uiti tot ca va fi greu.acum depinde de tine.fi puternica :*funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar daca te iubea cu adevarat nu umbla si cu alte fete si nu se purta astfel cu tine. Sfatul meu este sa nu il mai cauti, sa iti vezi de viata ta.Nu toti stiu sa aprecieze fidelitatea si sinceritatea.Nu te merita si nu merita sa suferi pentru el.Mult noroc.

| BluLăvzIu a răspuns:

Stiu ca e greu.Trebuie sa accpti situatia.Ce ti-a raspuns el, crede-ma nu dovedeste ca te iubeste 100%, ci nici macar ca nu ii mai pasa de tine.Tu in acest timp ai fost pentru el una in plus.De unde stii ca nu a fost cu mia multe fete? Stiu ca nu e ceea ce vrei tu sa auzi, dar acesta este adevarul.Crede-ma! O sa ai de pierdut mai tarziu, in urma acestui esec!